Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

درباره ما

شرکت Mima Project کارخودرا ازسال ۱۳۸۸ درعرصه هنری شروع کرده است. این شرکت توانسته است بابهره‌گیری از دستگاه‌های روز جهان و ایده‌های خود و هنرمندهای قابل ایران توانسته رضایت مشتریانش را درعرصه هنر ی جلب نماید .
شرکت Mima Project برای اولین بار در ایران دفاتر طراحی خود را با مقوای اشتباخ بلژیک در دو مدل و دو سایز آماده وعرضه کرده است . این شرکت در عرصه هنری شابلون‌ها (استنسیل) و استیکرها و ... از طرحهای مدرن و سنتی ایران و جهان درراستای مشتری‌مداری استفاده نموده است .
همیشه تلاش شرکت ما این بوده که محصولاتش را از بهترین کیفیت و بالاترین تنوع برخوردار کند و ما این جمله را سرلوحه کارمان قرار می‌ ‎دهیم «امروز یکروز جدید است». با این شعار هرروز به دنبال تولید و بهره‌گیری از نظرات شما دوستان وهنرمندان هستیم . ما سعی داریم که با ابزارهایی که به شما ارایه می‌دهیم، محیط زندگیتان را زیباتر ساخته و جلوه خاصی به‌ آن ببخشیم .
در این راستا سعی شده با استفاده ازسیستم وب‌سایت، ایمیل، پیامک و ... هرچه بیشتر به شما مشتریان و هنرمندان نزدیک شده و پاسخگوی سوالات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما در جهت هرچه بهتر نمودن تولیدات خود باشیم .
خدمات ما بر چهار اصل کیفیت، تنوع، قیمت مناسب، وپاسخگویی سریع برای جلب مشتریان وهنرمندان پایه گزاری شده است.